- W ostatnią środę, obrzędem posypania głów popiołem, rozpoczęliśmy Okres Wielkiego Postu. W tym ważnym czasie w życiu Kościoła, który przygotowuje nas na Święto Paschy i zachęca do nawrócenia i pokuty, zapraszamy na następujące nabożeństwa:
– Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 17.00.
– Droga krzyżowa – w piątki o godz. 8.30 i o godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30.
- Trwa nowenna przed uroczystością św. Józefa. W najbliższą środę -25 lutego – nowennę poprowadzą: o godz. 8.00 – Ks. Zbigniew Bizoń, proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Choczni, a o godz. 18.00 – ks Jerzy Skórkiewicz, proboszcz parafii Najśw. Serca Pana Jezusa w Bachowicach. Przed Mszą świętą poranną i wieczorną będą odczytywane prośby i podziękowania do św. Józefa, a przed mszą św. o godz. 18.00 Godzinki ku czci św. Patrona.
- Ogłoszenie spoza parafii: Dyrektor Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Maksymiliana Kolbe w Ponikwi ogłasza zapisy do bezpłatnego przedszkola i szkoły. Placówka zapewnia m. in. małe zespoły klasowe, w tym integracyjne, opiekę specjalistów (psycholog, logopeda, pedagog, terapeuta), bogato wyposażone gabinety specjalistyczne, w tym salę sensoryczną, bezpłatny dowóz oraz bezpłatną opiekę przed i po zajęciach.