Niedziela Trójcy Św. – 26 V 2024

  1. W najbliższy czwartek, 30 maja, przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.  Msze Święte w tym dniu w naszym sanktuarium według porządku niedzielnego. Wadowicka procesja rozpocznie się Mszą Świętą w Kościele parafialnym św. Piotra o godz. 8.30,  następnie przejdziemy w procesji do 4 ołtarzy. Zakończenie procesji eucharystycznej w Bazylice Ofiarowania NMP. W imieniu wadowickich parafii zapraszamy i sami również zachęcamy do udziału w procesji eucharystycznej ulicami naszego miasta.
  • W naszym sanktuarium, zewnętrzną uroczystość Bożego Ciała, będziemy obchodzić w niedzielę, 2 czerwca. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy w parku, przy naszym kościele. Zapraszamy do udziału zwłaszcza osoby noszące feretrony i baldachim, duszpasterstwa działające przy naszym kościele, oraz dzieci do sypania kwiatów.  Msza św. z godziny 12.30  opóźni się o 15 minut.
  • W piątek, 31 maja, przypada Swięto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • Najbliższa sobota to pierwsza sobota czerwca. Zapraszamy na nabożeństwo pierwszo- sobotnie, które rozpoczyna się o godz. 17.00 modlitwą różańcową i 15-minutową medytacją tajemnic różańca św.. Msza św. o godz. 18.00, następnie adoracja eucharystyczna i zakończenie o godz. 20.00 Apelem Jasnogórskim.
  • Zapraszamy na  nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane będą w naszym  sanktuarium  o godz. 17.30.