Uroczystość Bożego Narodzenia – 2023

  • Drodzy Dobrodzieje i Przyjaciele naszego Sanktuarium i klasztoru. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam radosnego zadziwienia nad Tajemnicą Wcielenia Bożego Syna. Niech oczekiwane  Dziecię Jezus obdarzy Was Bożą miłością, pokojem serca we wszystkich okolicznościach Waszego życia oraz radością płynącą z wiary, że każdy z nas jest Dzieckiem Bożym, chcianym i ukochanym przez Ojca Niebieskiego. Pamiętamy o Was w modlitwie i prosimy Pana o błogosławieństwo dla Was i dla Waszych Bliskich w Nowym Roku.
  • Jutro, w tzw. Drugi Dzień Bożego Narodzenia czyli w święto św. Szczepana Męczennika, msze św. wg porządku niedzielnego. W tym dniu będzie tradycyjnie czytany list Rektora Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II  w Krakowie.
  • Następna niedziela, która przypada 31 grudnia, to Niedziela Świętej Rodziny i  ostatni dzień Roku 2023. Nabożeństwo dziękczynno – błagalne po mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  • W poniedziałek, 1 stycznia, w ostatni dzień Oktawy Bożego Narodzenia, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. To również pierwszy dzień Nowego Roku 2024, w którym będziemy prosić o Boże Błogosławieństwo i upragniony pokój dla całego świata.
  • Chór A`Niebo serdecznie zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się 30 grudnia o godz. 17.00 w kościele św. Piotra Apostoła.