XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18 VI 2023r.

               

               

  1. Dzisiaj przed naszym kościołem odbywa się kiermasz książek religijnych i dewocjonaliów organizowany przez Karmelitański Ośrodek Powołaniowy. Całkowity dochód przeznaczony będzie na przygotowanie i przeprowadzenie Karmelitańskich Dni Młodych w Czernej. Spotkanie dla młodych będzie miało miejsce w dniach od 27 do 30 lipca tego roku. Więcej szczegółów na plakatach oraz na stoisku.
  2. W najbliższy poniedziałek tj.19 czerwca zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Msza św.o godz. 18.00 będzie animowana muzycznie przez Wspólnotę EFFATHA.
  3. W sobotę, 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  4. W niedzielę – 2 lipca, o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich przyjaciół i czcicieli Sługi Bożego o. Rudolfa Warzechy na Mszę św. o beatyfikację naszego współbrata, z okazji 79 rocznicy jego święceń kapłańskich.
  5. W sobotę 22 lipca organizujemy wyjazd do Sanktuarium MB Szkaplerznej w Czernej na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Wyjazd autokarem o godz. 7.00, powrót około godz. 17.00. Koszt wyjazdu – 35 zł. Zapisy przy furcie klasztornej.
  6. Trwa miesiąc czerwiec, poświęcony kultowi Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe przed Mszą św. wieczorną, o godz.17.30.
  7. W najbliższą niedziele, 25 czerwca, gościć będziemy siostry ze Zgromadzenia Sióstr Katarzynek, które prowadzą dom pomocy dla dziewcząt i kobiet z problemami uzależnień. Dom znajduje się w Siemkach , koło Kętrzyna i nosi nazwę Razem Łatwiej. Utrzymuje się on w całości z ofiar życzliwych ludzi. Po każdej Mszy św. będzie okazja, aby wspomóc finansowo funkcjonowanie tego domu i dowiedzieć się więcej o pracy sióstr z osobami uzależnionymi.