XIV Niedziela Zwykła

O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 9 VII 2023

Sanktuarium św. Józefa w Wadowicach

  • Trwa nowenna przed Uroczystością Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Zapraszamy na Mszę św. połączoną z modlitwami kolejnego dnia nowenny; w niedzielę o godz. 11.00, a w dni powszednie o godz. 18.00. W dni powszednie pół godziny przed Mszą Świętą wieczorną śpiewamy Godzinki do MB Szkaplerznej. Codziennie będzie możliwość przyjęcia szkaplerza karmelitańskiego.
  • W niedzielę 16 VII Uroczystość MB z Góry Karmel.. Suma odpustowa, której przewodniczył będzie ks. Infułat Jakub Gil, o godz 11.00. Po Mszy św. procesja w  parku, obok kościoła. Prosimy panów i panie do feretronów, mężczyzn do baldachimu, dzieci do sypania kwiatków.  Po każdej mszy św. możliwość przyjęcia szkaplerza św.
  • W sobotę 22 lipca 2023 r. organizujemy wyjazd do sanktuarium MB do Czernej na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Wyjazd autokarem o godz. 7.00, powrót około godz. 17.00. Koszt  wyjazdu 35 zł. Zapisy na furcie. Serdecznie zapraszamy.
  • W dniach 14-19 VII odbędzie się 37 Wadowicka Pielgrzymka na Jasną Górę. Organizatorzy serdecznie zapraszają na te niezwykłe rekolekcje w drodze. Informacje i zapisy na stronie internetowej oraz na profilu Facebooka. Można się zapisać także w kancelariach parafialnych w Bazylice i u św. Piotra.
  • W dzisiejszą i następną niedzielę na placu przed klasztorem, wspólnota Świeckiego Zakonu z Wadowic organizuje KIERMASZ, z którego dochód zostanie przeznaczony na proces beatyfikacyjny Służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec.